Wyniki konkursu z Cudoteką


Jak to przy konkursach bywa wyboru zwycięzcy trzeba dokonać. Dziś 29.11 także czas na podanie wyników. Oto one:

Pierścionek czekolada dostaje Kinga Latosińska za komentarz:
"Pierścionek czekolada
Pięknie na palec się wkłada
Zdobi, pysznie wygląda
Każdy na niego sekretnie spogląda
Mnie kusi kolorem słodyczy
Aj gdyby tak go ugryźć tyci
Czekolada to moc, wigor i pełnia słodyczy
Dlatego mój paluszek sobie go mocno życzy."


 Kolczyki ser żółty otrzymuje Justyna Dragan za komentarz: 
"Moje serducho podbiły kolczyki w kształcie sera żółtego z dziurami! Jak tylko je zobaczyłam, od razu przypomniało mi się, jak kilka lat temu, razem z siostrą, skradałyśmy się do lodówki i bez wiedzy rodziców zajadałyśmy nasz ulubiony ser żółty z ogromnymi dziurami.
Problem pojawiał się dopiero wieczorem, gdy nas bolały brzuchy, a rodzice po pracy, zastanawiali się, gdzie podziała się 400 gramowa kostka żółtego sera ;) Pozdrawiam!"
 Kolczyki jajka sadzone wywalczyła Katarzyna P. za komentarz:
"Która biżuteria przypadła mi najbardziej do gustu i dlaczego? Hmm.. tak naprawdę, każda zaprezentowana para jest śliczna! :) Kolczyki groszki są super, piękny zielony kolor, bardzo oryginalne kolczyki, kojarzą mi się z wiosną, albo z latem, przez ten ich żywy kolorek, który jest moim ulubionym :)
Ser żółty - uwielbiany przeze mnie i przez moją rodzinę :) Dodajemy go do wielu potraw, które przygotowujemy, te kolczyki o wyglądzie sera są świetne, mi osobiście kojarzą się z dobrym jedzeniem, mówiąc nie skromnie - pasowałby do mnie i mojego hobby, którym jest dobre jedzenie :) Kolczyki jajeczka sadzone, tak jak poprzednie pary kolczyków są bardzo pomysłowe, podobają mi się, bo uwielbiam jajka! ( oczywiście te do jedzenia) :) Jajecznica, jajka na miękko, jajka sadzone, uwielbiam jajka pod każdą postacią, widocznie dlatego te kolczyki również przypadły mi do gustu :)
Czy jest tu ktoś, kto nie lubi czekolady? Tak myślałam! :) Wszyscy kochamy czekoladę! :) Mleczna, gorzka, z orzechami - nieważne! :) Każda jest wspaniała! Każdy ma swoją ulubioną, ja też :) Taki pierścionek to skarb ! :) Skarb dla każdego łasucha! :)
Dlatego właśnie wybór biżuterii, która najbardziej przypadła mi do gustu wcale nie jest taki prosty.. :) Podobają mi się wszystkie zaprezentowane wzory! :) Zresztą myślę, że nie tylko mi :)
Dlatego już zazdroszczę szczęściarom, które będą mogły nosić te rewelacyjne kolczyki, lub ten wspaniały pierścionek! :) Chociaż mam cichą nadzieję, że może to ja będę mogła sprawdzić jak na mym palcu lub mych uszach prezentują się te cudeńka :) Groszek, serek żółty, jajeczko sadzone lub czekolada! :) Nieważne - przecież wszystkie są idealne! :)".


Kolczyki groszki otrzymuje: Ala alice1991 za komentarz:
"Groszek to zdrowie, każdy niech o tym się dowie.
Kiedy na mych uszach się pojawi,
zaraz tłum gapiów się zjawi.
A ja pokazać chcę,
że trzeba zdrowo odżywiać się.
Groszek niskokaloryczny jest,
można go sporo zjeść.
Wspomaga układ nerwowy,
więc kłopotów część masz z głowy.
Marzą mi się kolczyki te,
a uśmiech maluje usta me :)."


Gratuluję zwycięzcom i przypominam, że: wysyłką nagród zajmuje się Cudoteka. Wysyłka nagród odbywać się będzie tylko na terenie Polski. Zwycięzcy mają czas na przesłanie swoich adresów do 4.12.2015 na adres mailowy: maniawypiekania@gmail.com. W razie braku informacji o adresie ze strony zwycięzcy nagrody przepadają. 

Zapraszam na kolejne konkursy z Manią Wypiekania.

0 komentarze:

INSTAGRAM