Wyniki konkursu z MarshmallowMart


Pewnie wszystkie łakomczuchy czekają na wyniki konkursu walentynkowego. Wybór jak zwykle nie był prosty, szczególnie, że zwycięzca może być tylko jeden. Wyniki poniżej.
Zwyciężczynią konkursu została: Poważnie Niepoważna Mysz za odpowiedź:
"Poziomkowe z kawałkami gorzkiej czekolady i suszonych kawałków poziomki. Wszyscy lubią truskawkowy smak ale jest on dosyć banalny a poziomka ma tak ciekawy i rzadko dostępny, że świetnie nadawałaby się na specjalny dzień jakim są walentynki. Jej słodycz balansowałaby czekolada, która bezsprzecznie wyostrza zmysły a suszone kawałki owocu zostawiały by na końcu lekko kwaśny posmak. Takie zestawienie smaków moim zdaniem dostarczyło by naprawdę dużo doznań".

Gratuluję zwycięzcy i przypominam, że: wysyłką nagród zajmuje się MarshmallowMart. Wysyłka nagród odbywać się będzie tylko na terenie Polski. Zwycięzca ma czas na przesłanie swojego adresu na adres maniawypiekania@gmail.com do 14.02.2017. W razie braku informacji o adresie ze strony zwycięzcy nagroda przepada. Jeśli zwycięzca pośpieszy się z przesłaniem danych nagroda może nawet trafi do niego już w Walentynki!
Zapraszam na kolejne konkursy z Manią Wypiekania.0 komentarze:

INSTAGRAM